Ccore

Ez az oldal úgy jött létre hogy eggyik haverommal szórakozásbol gameplay eket kezdtünk csinálni...Aztán haverom egyre többet csinált meglett az új gépe és minden új játékról csináltunk 1 gameplayt.Így kitaláltuk,hogy akkor miért is ne csináljunk blogot ahova feltehetjük. Így jött létre a blog...

2011. február 4., péntek

Bejegyezte: DiectX dátum: 4:19 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

2010. december 9., csütörtök

Bejegyezte: DiectX dátum: 1:18 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Oldalak

  • Hírdetések

Rendszeres olvasók

Blogarchívum

  • ▼  2011 (1)
    • ▼  február (1)
  • ►  2010 (1)
    • ►  december (1)

Magamról

DiectX
Teljes profil megtekintése
Állati kft. téma. Üzemeltető: Blogger.